Nowe zasuwnice w wyposażeniu standardowym!

Drzwi aluminiowe KOBBE – nowe zasuwnice.

zasuwnice_siegenia_puszka

AS2600 – zasuwnica 5 punktowa, ryglowanie ręczne, wyróżnia się dobrym dociskiem, dzięki czemu ciepło zatrzymywane jest wewnątrz. Kombinacja bolców i haków zwiększa bezpieczeństwo. Bolce utrudniają wyważenie drzwi i włamanie, haki zapobiegają odciągnięciu od siebie ramy i skrzydła.

AS2750 – zasuwnica 5 punktowa, rygluje skrzydło drzwi już po ich domknięciu, dzięki zastosowani dwóch sprężynujących zapadek w kasetach zamków dodatkowych. Dzięki potrojnemu zamykaniu trwale chroni drzwi przed odkształcaniem się i zwiększa bezpieczeństwo, także wtedy gdy drzwi nie są zaryglowane. Po przekręceniu klucza w zamku, masywna kombinacja haka i zapadek wraz z odpornym na przepiłowanie ryglem zamka głownego, skutecznie zapobiegają włamaniu czy wyważeniu drzwi. Dzięki tej zasuwnicy obsługa klamki jest bardzo lekka, a drzwi, nawet przy dużym obciążeniu, są szczelnie domknięte zapewniając wzorową izolację cieplną i akustyczną

AS3500 – automatyczna zasuwnica 3 punktowa, w ktorej bezdotykowe czujniki magnetyczne zastąpiły stosowane dotąd wyzwalacze. Gdy drzwi są otwarte haki ukryte są w kasetach. Przy zamykaniu drzwi, haki aktywowane przez niezależny od luzu okuciowego wyzwalacz są zamykane od dołu do góry. Szeroki zakres dostępnych opcji zapewnia maksymalną elastyczność zastosowania- drzwi możemy obsługiwać za pomocą klamki, klucza lub domofonu, możemy także zintegrować je z systemami kontroli dostępu.

folder_zasuwnice-150x150

Folder SIEGENIA – więcej informacji